<< wstecz 1175
Cena : 1000 PLN. Rozmiar : 36. Suknia ślubna   Firmy . Opis :Suknia szyta na zamówienie, z tkanin szlachetnych - góra szyta z koronki i gipiury, dół z grubszej, lejącej tkaniny elegancko układa się podczas chodzenia czy tańczenia. Tren dłuższy i podpinany od dołu, od wewnętrznej strony. Niezwykle komfortowa i nie krępująca ruchów. Doskonale podkreśla atuty sylwetki, pięknie eksponuje dekolt i plecy. Suknia w stanie idealnym po praniu chemicznym. Cena : 1000 PLN. Rozmiar : 36. Suknia ślubna   Firmy . Opis :Suknia szyta na zamówienie, z tkanin szlachetnych - góra szyta z koronki i gipiury, dół z grubszej, lejącej tkaniny elegancko układa się podczas chodzenia czy tańczenia. Tren dłuższy i podpinany od dołu, od wewnętrznej strony. Niezwykle komfortowa i nie krępująca ruchów. Doskonale podkreśla atuty sylwetki, pięknie eksponuje dekolt i plecy. Suknia w stanie idealnym po praniu chemicznym. Cena : 1000 PLN. Rozmiar : 36. Suknia ślubna   Firmy . Opis :Suknia szyta na zamówienie, z tkanin szlachetnych - góra szyta z koronki i gipiury, dół z grubszej, lejącej tkaniny elegancko układa się podczas chodzenia czy tańczenia. Tren dłuższy i podpinany od dołu, od wewnętrznej strony. Niezwykle komfortowa i nie krępująca ruchów. Doskonale podkreśla atuty sylwetki, pięknie eksponuje dekolt i plecy. Suknia w stanie idealnym po praniu chemicznym. Cena : 1000 PLN. Rozmiar : 36. Suknia ślubna   Firmy . Opis :Suknia szyta na zamówienie, z tkanin szlachetnych - góra szyta z koronki i gipiury, dół z grubszej, lejącej tkaniny elegancko układa się podczas chodzenia czy tańczenia. Tren dłuższy i podpinany od dołu, od wewnętrznej strony. Niezwykle komfortowa i nie krępująca ruchów. Doskonale podkreśla atuty sylwetki, pięknie eksponuje dekolt i plecy. Suknia w stanie idealnym po praniu chemicznym.

<< wstecz

Suknia Ślubna :

Nr sukni w salonie 236, Nr id ogłoszenia 1175

Cena : 1000 PLN.
Rozmiar : 36.

Opis : Suknia szyta na zamówienie, z tkanin szlachetnych - góra szyta z koronki i gipiury, dół z grubszej, lejącej tkaniny elegancko układa się podczas chodzenia czy tańczenia. Tren dłuższy i podpinany od dołu, od wewnętrznej strony. Niezwykle komfortowa i nie krępująca ruchów. Doskonale podkreśla atuty sylwetki, pięknie eksponuje dekolt i plecy. Suknia w stanie idealnym po praniu chemicznym.

Kontakt :
Imie : Monika
tel. :882155353
email : kukmonika88@gmail.com
CATHERINE - specjaliści w branży sukien ślubnych - tel. 12 416 55 80 CATHERINE - specjaliści w branży sukien ślubnych - tel. 12 416 55 80