<< wstecz 1119
Cena : 1500 PLN. Rozmiar : 36 ,38. Suknia ślubna  INGA Firmy Mendelssohn. Opis :Śliczna Princeska (écru), szyta na miarę na ul. Długiej na wzrost 168 + obcas 6 cm. Suknia z tzw. ?osłonki na ramiona? i sukni właściwej. Osłonka wykończona koronką i lśniącymi zdobieniami. Gorset wyściełany pięknymi koralikami i srebrnymi ozdobami zakończony paskiem z satyny, który bardzo ładnie podkreśla talię. Dół sukni składa się z wielu warstw tiulu. Cena : 1500 PLN. Rozmiar : 36 ,38. Suknia ślubna  INGA Firmy Mendelssohn. Opis :Śliczna Princeska (écru), szyta na miarę na ul. Długiej na wzrost 168 + obcas 6 cm. Suknia z tzw. ?osłonki na ramiona? i sukni właściwej. Osłonka wykończona koronką i lśniącymi zdobieniami. Gorset wyściełany pięknymi koralikami i srebrnymi ozdobami zakończony paskiem z satyny, który bardzo ładnie podkreśla talię. Dół sukni składa się z wielu warstw tiulu. Cena : 1500 PLN. Rozmiar : 36 ,38. Suknia ślubna  INGA Firmy Mendelssohn. Opis :Śliczna Princeska (écru), szyta na miarę na ul. Długiej na wzrost 168 + obcas 6 cm. Suknia z tzw. ?osłonki na ramiona? i sukni właściwej. Osłonka wykończona koronką i lśniącymi zdobieniami. Gorset wyściełany pięknymi koralikami i srebrnymi ozdobami zakończony paskiem z satyny, który bardzo ładnie podkreśla talię. Dół sukni składa się z wielu warstw tiulu. Cena : 1500 PLN. Rozmiar : 36 ,38. Suknia ślubna  INGA Firmy Mendelssohn. Opis :Śliczna Princeska (écru), szyta na miarę na ul. Długiej na wzrost 168 + obcas 6 cm. Suknia z tzw. ?osłonki na ramiona? i sukni właściwej. Osłonka wykończona koronką i lśniącymi zdobieniami. Gorset wyściełany pięknymi koralikami i srebrnymi ozdobami zakończony paskiem z satyny, który bardzo ładnie podkreśla talię. Dół sukni składa się z wielu warstw tiulu. Cena : 1500 PLN. Rozmiar : 36 ,38. Suknia ślubna  INGA Firmy Mendelssohn. Opis :Śliczna Princeska (écru), szyta na miarę na ul. Długiej na wzrost 168 + obcas 6 cm. Suknia z tzw. ?osłonki na ramiona? i sukni właściwej. Osłonka wykończona koronką i lśniącymi zdobieniami. Gorset wyściełany pięknymi koralikami i srebrnymi ozdobami zakończony paskiem z satyny, który bardzo ładnie podkreśla talię. Dół sukni składa się z wielu warstw tiulu.

<< wstecz

Suknia Ślubna : INGA

Nr sukni w salonie 179, Nr id ogłoszenia 1119

Cena : 1500 PLN.
Rozmiar : 36 ,38.
Model : INGA
Firma : Mendelssohn.

Opis : Śliczna Princeska (écru), szyta na miarę na ul. Długiej na wzrost 168 + obcas 6 cm. Suknia z tzw. ?osłonki na ramiona? i sukni właściwej. Osłonka wykończona koronką i lśniącymi zdobieniami. Gorset wyściełany pięknymi koralikami i srebrnymi ozdobami zakończony paskiem z satyny, który bardzo ładnie podkreśla talię. Dół sukni składa się z wielu warstw tiulu.

Kontakt :
Imie : Agata
tel. :791076045
email : aga.drzym@gmail.com
CATHERINE - specjaliści w branży sukien ślubnych - tel. 12 416 55 80 CATHERINE - specjaliści w branży sukien ślubnych - tel. 12 416 55 80