<< wstecz 1118
Cena : 1100 PLN. Rozmiar : 36. Suknia ślubna  Zwiewna Suknia Z Koronki I Muś Firmy Gracja. Opis :Piękna,zwiewna i wygodna suknia w kolorze śmietankowym.Uszyta na wzrost 163+6cm obcas.Góra z koronki,dół z muślinu na satynie,pięknie układa sie w tańcu.Halka z niewielkim kołem,które można wyciągnąć.Niezniszczona, po czyszczeniu. Cena : 1100 PLN. Rozmiar : 36. Suknia ślubna  Zwiewna Suknia Z Koronki I Muś Firmy Gracja. Opis :Piękna,zwiewna i wygodna suknia w kolorze śmietankowym.Uszyta na wzrost 163+6cm obcas.Góra z koronki,dół z muślinu na satynie,pięknie układa sie w tańcu.Halka z niewielkim kołem,które można wyciągnąć.Niezniszczona, po czyszczeniu. Cena : 1100 PLN. Rozmiar : 36. Suknia ślubna  Zwiewna Suknia Z Koronki I Muś Firmy Gracja. Opis :Piękna,zwiewna i wygodna suknia w kolorze śmietankowym.Uszyta na wzrost 163+6cm obcas.Góra z koronki,dół z muślinu na satynie,pięknie układa sie w tańcu.Halka z niewielkim kołem,które można wyciągnąć.Niezniszczona, po czyszczeniu. Cena : 1100 PLN. Rozmiar : 36. Suknia ślubna  Zwiewna Suknia Z Koronki I Muś Firmy Gracja. Opis :Piękna,zwiewna i wygodna suknia w kolorze śmietankowym.Uszyta na wzrost 163+6cm obcas.Góra z koronki,dół z muślinu na satynie,pięknie układa sie w tańcu.Halka z niewielkim kołem,które można wyciągnąć.Niezniszczona, po czyszczeniu. Cena : 1100 PLN. Rozmiar : 36. Suknia ślubna  Zwiewna Suknia Z Koronki I Muś Firmy Gracja. Opis :Piękna,zwiewna i wygodna suknia w kolorze śmietankowym.Uszyta na wzrost 163+6cm obcas.Góra z koronki,dół z muślinu na satynie,pięknie układa sie w tańcu.Halka z niewielkim kołem,które można wyciągnąć.Niezniszczona, po czyszczeniu.

<< wstecz

Suknia Ślubna : Zwiewna Suknia Z Koronki I Muś

Nr id ogłoszenia 1118

Cena : 1100 PLN.
Rozmiar : 36.
Model : Zwiewna Suknia Z Koronki I Muś
Firma : Gracja.

Opis : Piękna,zwiewna i wygodna suknia w kolorze śmietankowym.Uszyta na wzrost 163+6cm obcas.Góra z koronki,dół z muślinu na satynie,pięknie układa sie w tańcu.Halka z niewielkim kołem,które można wyciągnąć.Niezniszczona, po czyszczeniu.

Kontakt : Kraków
Imie : Agnieszka
email : a.gorczyca@interia.pl
CATHERINE - specjaliści w branży sukien ślubnych - tel. 12 416 55 80 CATHERINE - specjaliści w branży sukien ślubnych - tel. 12 416 55 80