<< wstecz 1098
Cena : 800 PLN. Rozmiar : 36,38. Suknia ślubna   Firmy . Opis :Biała sukienka z tafty z efektownym drapowaniem gorsetu (wyszczupla). Na dole posiada odsłoniętą halkę z kreszowanej organzy. Dodatkowo zdobią sukienkę połyskujące hafty. W zestawie jest białe bolerko, długi welon i halka. Jest bardzo wygodna i nie krępuje ruchów. Cena : 800 PLN. Rozmiar : 36,38. Suknia ślubna   Firmy . Opis :Biała sukienka z tafty z efektownym drapowaniem gorsetu (wyszczupla). Na dole posiada odsłoniętą halkę z kreszowanej organzy. Dodatkowo zdobią sukienkę połyskujące hafty. W zestawie jest białe bolerko, długi welon i halka. Jest bardzo wygodna i nie krępuje ruchów. Cena : 800 PLN. Rozmiar : 36,38. Suknia ślubna   Firmy . Opis :Biała sukienka z tafty z efektownym drapowaniem gorsetu (wyszczupla). Na dole posiada odsłoniętą halkę z kreszowanej organzy. Dodatkowo zdobią sukienkę połyskujące hafty. W zestawie jest białe bolerko, długi welon i halka. Jest bardzo wygodna i nie krępuje ruchów. Cena : 800 PLN. Rozmiar : 36,38. Suknia ślubna   Firmy . Opis :Biała sukienka z tafty z efektownym drapowaniem gorsetu (wyszczupla). Na dole posiada odsłoniętą halkę z kreszowanej organzy. Dodatkowo zdobią sukienkę połyskujące hafty. W zestawie jest białe bolerko, długi welon i halka. Jest bardzo wygodna i nie krępuje ruchów.

<< wstecz

Suknia Ślubna :

Nr sukni w salonie 150, Nr id ogłoszenia 1098

Cena : 800 PLN.
Rozmiar : 36,38.

Opis : Biała sukienka z tafty z efektownym drapowaniem gorsetu (wyszczupla). Na dole posiada odsłoniętą halkę z kreszowanej organzy. Dodatkowo zdobią sukienkę połyskujące hafty. W zestawie jest białe bolerko, długi welon i halka. Jest bardzo wygodna i nie krępuje ruchów.

Kontakt : Kraków
Imie : Iwona
tel. :606268893
email : iwona.razna@gmail.com
CATHERINE - specjaliści w branży sukien ślubnych - tel. 12 416 55 80 CATHERINE - specjaliści w branży sukien ślubnych - tel. 12 416 55 80