<< wstecz 1096
Cena : 1000 PLN. Rozmiar : 36,38,40. Suknia ślubna  Niepowtarzalna Z Krótkim Przod Firmy . Opis :Śmietankowa,przód krótki-do kolan,tył długi z podpinanym trenem.Materiał imituje haft richelieu,b.efektowny.Suknia jest b. wygodna,ma wiązanie gorsetowe z tyłu,rozmiar biustu i w biodrach jest bardzo elastyczny.Suknia pięknie podkreśla talię. Cena : 1000 PLN. Rozmiar : 36,38,40. Suknia ślubna  Niepowtarzalna Z Krótkim Przod Firmy . Opis :Śmietankowa,przód krótki-do kolan,tył długi z podpinanym trenem.Materiał imituje haft richelieu,b.efektowny.Suknia jest b. wygodna,ma wiązanie gorsetowe z tyłu,rozmiar biustu i w biodrach jest bardzo elastyczny.Suknia pięknie podkreśla talię. Cena : 1000 PLN. Rozmiar : 36,38,40. Suknia ślubna  Niepowtarzalna Z Krótkim Przod Firmy . Opis :Śmietankowa,przód krótki-do kolan,tył długi z podpinanym trenem.Materiał imituje haft richelieu,b.efektowny.Suknia jest b. wygodna,ma wiązanie gorsetowe z tyłu,rozmiar biustu i w biodrach jest bardzo elastyczny.Suknia pięknie podkreśla talię. Cena : 1000 PLN. Rozmiar : 36,38,40. Suknia ślubna  Niepowtarzalna Z Krótkim Przod Firmy . Opis :Śmietankowa,przód krótki-do kolan,tył długi z podpinanym trenem.Materiał imituje haft richelieu,b.efektowny.Suknia jest b. wygodna,ma wiązanie gorsetowe z tyłu,rozmiar biustu i w biodrach jest bardzo elastyczny.Suknia pięknie podkreśla talię. Cena : 1000 PLN. Rozmiar : 36,38,40. Suknia ślubna  Niepowtarzalna Z Krótkim Przod Firmy . Opis :Śmietankowa,przód krótki-do kolan,tył długi z podpinanym trenem.Materiał imituje haft richelieu,b.efektowny.Suknia jest b. wygodna,ma wiązanie gorsetowe z tyłu,rozmiar biustu i w biodrach jest bardzo elastyczny.Suknia pięknie podkreśla talię. Cena : 1000 PLN. Rozmiar : 36,38,40. Suknia ślubna  Niepowtarzalna Z Krótkim Przod Firmy . Opis :Śmietankowa,przód krótki-do kolan,tył długi z podpinanym trenem.Materiał imituje haft richelieu,b.efektowny.Suknia jest b. wygodna,ma wiązanie gorsetowe z tyłu,rozmiar biustu i w biodrach jest bardzo elastyczny.Suknia pięknie podkreśla talię.

<< wstecz

Suknia Ślubna : Niepowtarzalna Z Krótkim Przod

Nr id ogłoszenia 1096

Cena : 1000 PLN.
Rozmiar : 36,38,40.
Model : Niepowtarzalna Z Krótkim Przod

Opis : Śmietankowa,przód krótki-do kolan,tył długi z podpinanym trenem.Materiał imituje haft richelieu,b.efektowny.Suknia jest b. wygodna,ma wiązanie gorsetowe z tyłu,rozmiar biustu i w biodrach jest bardzo elastyczny.Suknia pięknie podkreśla talię.

Kontakt : Kraków
Imie : Sylwia
email : szywczak@gmail.com
CATHERINE - specjaliści w branży sukien ślubnych - tel. 12 416 55 80 CATHERINE - specjaliści w branży sukien ślubnych - tel. 12 416 55 80