<< wstecz 1073
Cena : 1000 PLN. Rozmiar : 36,38. Suknia ślubna  Ambrosia Firmy Fulara & Żywczyk. Opis :Cudowna suknia, która przynosi szczęście! Zwiewna, z lejącymi się kaskadowo falbanami oraz oryginalną koronką hiszpańską. Pas został wykonany z pięknego perłowego szantungu. Całość jest niezwykle wygodna i pozwala na zabawę do białego rana. W kompelcie znajduje się koronkowe bolerko oraz krawat z szantungu w stylu angielskim. Suknia nie posiada śladów użytkowania. GRATIS nieużywane, skórzane czółenka! Cena : 1000 PLN. Rozmiar : 36,38. Suknia ślubna  Ambrosia Firmy Fulara & Żywczyk. Opis :Cudowna suknia, która przynosi szczęście! Zwiewna, z lejącymi się kaskadowo falbanami oraz oryginalną koronką hiszpańską. Pas został wykonany z pięknego perłowego szantungu. Całość jest niezwykle wygodna i pozwala na zabawę do białego rana. W kompelcie znajduje się koronkowe bolerko oraz krawat z szantungu w stylu angielskim. Suknia nie posiada śladów użytkowania. GRATIS nieużywane, skórzane czółenka! Cena : 1000 PLN. Rozmiar : 36,38. Suknia ślubna  Ambrosia Firmy Fulara & Żywczyk. Opis :Cudowna suknia, która przynosi szczęście! Zwiewna, z lejącymi się kaskadowo falbanami oraz oryginalną koronką hiszpańską. Pas został wykonany z pięknego perłowego szantungu. Całość jest niezwykle wygodna i pozwala na zabawę do białego rana. W kompelcie znajduje się koronkowe bolerko oraz krawat z szantungu w stylu angielskim. Suknia nie posiada śladów użytkowania. GRATIS nieużywane, skórzane czółenka! Cena : 1000 PLN. Rozmiar : 36,38. Suknia ślubna  Ambrosia Firmy Fulara & Żywczyk. Opis :Cudowna suknia, która przynosi szczęście! Zwiewna, z lejącymi się kaskadowo falbanami oraz oryginalną koronką hiszpańską. Pas został wykonany z pięknego perłowego szantungu. Całość jest niezwykle wygodna i pozwala na zabawę do białego rana. W kompelcie znajduje się koronkowe bolerko oraz krawat z szantungu w stylu angielskim. Suknia nie posiada śladów użytkowania. GRATIS nieużywane, skórzane czółenka!

<< wstecz

Suknia Ślubna : Ambrosia

Nr sukni w salonie 120, Nr id ogłoszenia 1073

Cena : 1000 PLN.
Rozmiar : 36,38.
Model : Ambrosia
Firma : Fulara & Żywczyk.

Opis : Cudowna suknia, która przynosi szczęście! Zwiewna, z lejącymi się kaskadowo falbanami oraz oryginalną koronką hiszpańską. Pas został wykonany z pięknego perłowego szantungu. Całość jest niezwykle wygodna i pozwala na zabawę do białego rana. W kompelcie znajduje się koronkowe bolerko oraz krawat z szantungu w stylu angielskim. Suknia nie posiada śladów użytkowania. GRATIS nieużywane, skórzane czółenka!

Kontakt : Kłaj
Imie : Jadwiga
tel. :501447850
email : j.orpiszewska@gmail.com
CATHERINE - specjaliści w branży sukien ślubnych - tel. 12 416 55 80 CATHERINE - specjaliści w branży sukien ślubnych - tel. 12 416 55 80